Vergi Dairesi- Ödeme

Şu geçmişten kalan öğrenim kredisi borcu nedeniyle vergi dairesine yönlendirilenlerden birisi de benim. tüm borcu topluca kapatmaya karar verdim de, 3 sorum var.

-benim yerime başka biri gidip ödemeyi yapabilir mi?
-orada yazan vergi dairesinden başka herhangi bir vergi dairesine ödeme yapılabilir mi?
-ne kadar süre içerisinde ödeme yapmak gerekir?

bir önceki borçları topluca vergi dairesine aktarma şenliklerinin katılımcılarındanım.

- ebeveynlerim gidip benim adıma ödeme yapmışlardı.
- hep aynı vergi dairesine yaptık ödemeleri.
- aslında daha fazla faiz işlememesi adına tabii ki en kısa sürede ama gidip vergi dairesindekilerle konuştuktan sonra faizli de olsa yavaş yavaş tıngır mıngır ödemiştim ben.
  • sanat guresi  (28.07.13 18:04:28)
2) Borcumu yapılandırmaya gittiğimde herhangi bir vergi dairesine ödemeyi yapabileceğim söylendi.

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (28.07.13 18:38:49 ~ 18:38:58)
-herhangi birisi senin yerine ödeme yapabilir.
-bu tip harç yahut kredi borçlarını her şehirde tek bir vergi dairesi alıyor. herhangi bir vergi dairesini arayıp öğrenebilirsin.

  • yons  (28.07.13 19:05:54)