Eskişehir'i bilen tanıyan birileri

lütfen şu evlere göz atsın hayrına. Anadolu ünv'de işe başlayacağım, 1-1,5 ay içinde taşınmam gerekiyor. Eskişehir'e hiç gitmedim. Bütçem maksimum 130.000 TL (ama elimde ne kadar para kalırsa o kadar iyi, eşim bir süre çalışamayacak, para lazım), üniversiteye yakın olsun, çok küçük olmasın, düzgün bir mahalle olsun, bir kafe, bir kuaför, ne bileyim bir market bulmak için dünyalarca yol gitmeyeyim, gece eve dönerken korkmayayım istiyorum. İlanlara bakarken şunlar hoşuma gitti, konum olarak A.Ü'ye yakın görünüyorlar ama semt olarak nasıl yerler hiç bilmiyorum. Biraz çok, biliyorum ama vakti olan birileri şu ilanlara bir bakarsa çok sevinirim. Hangisi daha avantajlı ve isteklerime daha uygun?

1- www.sahibinden.com

2- www.sahibinden.com

3- www.sahibinden.com

4- www.sahibinden.com

5- www.hurriyetemlak.com

6- www.sahibinden.com

7- www.sahibinden.com

8- www.sahibinden.com

9- www.sahibinden.com

10- www.sahibinden.com

Ilanlarin hepsine bakamadim ama, sirintepeden falan bakacaginiza, baglar eski baglar tarafindan baksaniz daha iyi olur gibi geldi, gerci orada ne kadar fiyatlar bilmiyorum. Sirintepede gece eve donerken korkabilirsiniz, her yerinde kuafor market vs yoktur. Ama belki daha iyi bilen biri cikar

Hi bir de kendi araciniz yoksa sutluce ve sirintepe tarafinda ulasim daha zor, baglar, eski baglara gore
  • Idonthaveausername  (28.07.13 17:29:30 ~ 17:32:17)
bu ilanlar şehir merkezinden çok uzak ama size bahçelievler'den ev bakmanızı öneririm hem ucuz hem merkeze yakın olur hem de öğrenci yoğunluğu falan azdır daha fazla ailenin yaşadığı bir bölgedir.

güllük mah da olur
  • kegums  (28.07.13 17:40:08 ~ 17:43:42)
özel mesaj attım, bi bakarsınız.

www.sahibinden.com
  • physcos physcos  (29.07.13 00:15:26)