ekşisözlük açılmıyor

google'dan ekşi yazıp girebiliyorum ama yer imlerinden girdiğimde "bu web sayfasında yönlendirme döngüsü var" yazıyor, çerezleri de sildim düzelmedi neden olabilir ki acaba?

yer imlerindeki kısayol adresini kontrol ettin mi? doğru adres mi?

  • sttc  (28.07.13 14:07:17)
aynısı bende de oldu bugün dostum, geçmişi vs sil yer imlerindende kaldırıp anasayfayı tekrar ekle

  • maxu  (28.07.13 14:16:51)
evet adresi kontrol ettim, @maxu tamam bi deniyim

  • feykalade  (28.07.13 14:25:58)
1 saattir bununla uğraşıyorum, chrome ile ilgili yapılabilecek her şeyi yaptım olmadı. www.sourtimes.org'dan bağlanabiliyorum(ekşisözlük'e yönlendirmesine rağmen)

Sorun bende mi sözlükte mi bilmiyorum. Antivirüs programının son güncelleştirmesinden oluyor zannettim onu kaldırmaya yeltendim C'de dizin bozukluğu falan dedi şimdi çok başka şeylerle uğraşıyorum :)

sourtimes.org'dan bağlanıyor ama.
  • dedebayt  (28.07.13 14:30:31)
adresi silip tekrar ekleyince düzeldi teşekkürler :)

  • feykalade  (28.07.13 14:35:03)
hacklenmiş olabilir, son açtığım duyuruya bak istersen

  • saysomething  (28.07.13 15:48:19)