Akciğer filmi - Verem Savaş Dispanseri

İşe giriş için akciğer filmi istediler. Verem Savaş Dispanserlerinden veriliyormuş.

Evime en yakın Çapa Tıp fakültesinde buldum.

istanbulsaglik.gov.tr

Randevu vs. almaya gerek var mıdır? Sigortalılar için ücreti ne kadar?

hatırladığım kadarıyla ben Antalya'da randevusuz aldım. zaten hiç yoğun bir yer değildi. 2-3 saat kadar sonra gidip sonucu alabileceğim belirtildi. 30 tl civarında ödedim diye hatırlıyorum.

  • gogu delen adam  (27.07.13 19:55:55)
bunu çoğu özel hasteneden de alabilirsiniz. illa devlet hastenesi veya verem savaş dispanseri olması şart değil

  • sivil admin  (27.07.13 20:07:02)
Bilgi olması açısından; ben geçen hafta ankarada verem savaş dispanserinde ücretsiz çektirdim. Öğle arasına denk gelmem sebebiyle sonucumu 15 dakika içinde aldım. Sıra olayı yoktu, filme girerken bile kendi sıramızı takip ettik.

Yani verem savaş dispanserleri de oldukça rahat özele vs gidip para dökmeye gerek yok gibi.
  • gupon  (27.07.13 21:18:23)