[]

Facebook'daki reklam

Tarayıcıdan mı kaynaklanıyor facebooktan mı bilemedim. aynı bu ekşi duyurunun üstünde çıkan google reklamları sanırım ısımleri 1v1y.com gibi kıl tüy dökücüler ya da lidyana.com gibi bir banner var facebookta her sayfanın başındaş. yani ekşiduyurudakiyle aynı yerde.

edit: soru yanlış anlaşılmış sanırım. facebookta böyle saçma bir reklam var mı ?


 
google reklamlarıysa heryerde aynı çıkması normal. yaptığın aramalara, sitelere göre özelleştiriyor reklamları.


  • sutlu nescafe  (27.07.13 12:45:58) 
facebook'ta böyle saçma bir reklam var evet. saçma sapan şeyler pazarlıyorlar.


  • insan opusen hayvandir  (27.07.13 12:53:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.