amatör kısa film için profesyonel oyuncu

senaryosundan emin olduğum bir kısa film projem var. çekim ekibini amatör olarak uğraşan ama yetkin insanlardan kuracağım. şimdi sorum şu hususta: bu 10 dakikalık filmin iyi olabilmesi için normal kısa filmlerden farklı olarak 10 dakikalık kesintisiz(tek plan), doğal, gerçekiçi oyunculuğa ihtiyacım var. ankaradayım ama gerekirse film için istanbula gidebilirim. 30 yaşında erkek ve kadın ve 5-10 yaş arası minyon bir çocuğa ihtiyacım var. çocuğun mimiksel olarak çok yetenkli olması gerekmiyor.
bunu oyuncu arama ilanı olarak vermiyorum yanlış anlaşılmasın. ben bu oyunculara nasıl ulaşabilirim? yani profesyonel sinemacı, tiyatrocu insanlar olmaları gerekiyor. senaryoyu okutup beğenirlerse oynayabilirler diye düşündüm. nasıl ulaşabilirim, kimler böyle şeyleri kabul ederler önerilerinize açığım.

erkan can genç sinemacılara ciddi destek veren bir oyuncu.

  • kafadanbacakli  (27.07.13 07:39:25)
@kafadanbacakli evet onun konuşmalarını dinlemiştim fakat artık çok proje gelmeye başladı o işlere ara verdik demişti en son. yine de belki başkasını önerir ya da başka bir konuda yardımcı olur ona da danışmak lazım. teşekkürler :)

  • thenis  (27.07.13 07:46:56)
şehir tiyatrosundaki oyuncuların isimlerini siteden bulsanız facebooktan ya da twitterdan ulaşsanız?

  • cdiyez  (27.07.13 08:05:50)
@cdiyez teşekkürler, devlet tiyatroların ve ast gibi özel tiyatroları aklımdaydı ama şehir nedense yoktu. orada da devlet tiyatrolarındaki kadar kaliteli oyuncular var ve böyle bi projeye onlardan daha sıcak bakabilirler :)

  • thenis  (27.07.13 08:41:03)