dominos'un taciz mesajlarından kurtulmak için !

şöyle bir direniş göstersek:

mesajlardan şikayetçi olanlar yemeksepeti dominos.com.tr'den sipariş verse ve siparişlerini 15dk sonra iptal etse. Bunu ekşi'de başlık olarak açıp da yayarsak ses getireceğini düşünüyorum. Bu sayede üst yönetim baskısıyla bu tür reklam mesajlarının kökünü kurutmuş oluruz.

15dk içinde pizza fırına atılıp piştiği için iptal ettiğinizde firmayı zarara sokacaksınız. Üst yönetim de bu şekilde zarara uğradıklarını gördüğünde spam SMS olayını bitirecektir.

Garanti bankası direnişini düşünün. Borsayı bile etkilemişti.

Not: Ben yazar olmadığımdan başlık açamıyorum. yazar arkadaşlar başlık açıp bunu yayabilir.

DP bunun sms karşıtı bir eylem olduğunu nasıl anlayacak?

  • heritage  (26.07.13 21:38:12)
Evet çok mesaj atıyorlar ama açıkcası benim işime yarıyor, bazen gerçekten uygun kampanyalar yapıyorlar. Gidip alıyorum hemen.

  • engiribord  (26.07.13 21:46:34 ~ 21:46:43)
@heritage

Sözlükte duyurulacak. 1-2 gün en beğenilenlere girerse duymayan kalmaz.

Garanti bankasının olayını hatırlayın. Herkes patır patır hesaplarını kapattı. Müşteri hizmetlerindeki elemanlar bile demeye başladı direnişle ilgili mi hesap kapatıyorsunuz diye. Bankanın borsadaki hisseleri düştü.
  • mr.goodcat  (26.07.13 21:50:33)
eylem amaca uygun değil. bu tarz bir eylem direkt olarak dominos'u hedef alır, mesaj atıyor olmasını değil. bu eleştirilecekse başka bir yol seçilmeli ki şikayet anlaşılsın.

  • knight of cydonia  (26.07.13 22:04:46)
dominos laftan anlıyor yahu? :/ bana en son mesaj attıklarında(6 ay kadar önce) mesajın içindeki numarayı arayıp sms almak istemediğimi söyledim o gün bu gündür 1 tane bile mesaj atmadılar.

  • 10032007  (26.07.13 23:56:29)