İstanbul beachler

merhaba,

tatile gidemiyoruz bari sevdiceği yakinlarda bir beache götürerek gönlünü alalım diyorum... istanbulda gidilmesi en mantikli beach hangisidir? kilyos taraflarinda solar beach burc beach filan var fakat hep nahos seyler okuyorum onlarla ilgili(aşiri pahali kalabalik ve pis) doğrusu oraya kadar gidip rezil olacağıma aynı hesaba gelecekse tutup suadaya gitmek daha cazip gelebilir. nereyi önerirsiniz? sevdicekle gidilecek-- uygun fiyatli ve herşeyden önce günümüzü orada geçirdiğimize bizi memnun edecek bir yer önerebilir misiniz?

not bu arada suadanin giriş fiyati ne kadardi? eger her yerde kazik yiyeceksek güzel bir ortamda yiyelim en azindan...

selamlar

Biz iki uc hafta once heybeliye gittik camoluk koyuna denizi guzel ama koyda cok fazla tekne vardi.biz ordayken plajcok kalabalik diildi ustelik pazar gunuydu simdi insanlar oruc falan derken pek gitmezler diye dusunuyorum. Plajda alisveris yapabilecegin bi yer yok nevaleyi yanina alip gidersen oldukca guzel plajin sahibi elemanlar da cok guzel insanlar cok yardimci oldular tek sezlong 7.5 liraydi

  • matnokta  (26.07.13 20:58:42)
ağva'ya bir göz atabilirsiniz.

  • noluyo yaa  (26.07.13 20:59:03)
Bi de buyukcekmece var ama oraya gidilmemeli gitmeyin aman diyim denizi ayri okuzu ayri

  • matnokta  (26.07.13 20:59:17)