belgrad - tek yön

gezmek Belgrad'a gidio kosova'dan dönüş yapacağım fakat pegasusun sitesinde Belgrad'a tek yön gidişte gümrükte sınır yaşayabileceğimiz yazıyor. Daha önce 2 kere schengen bölgesine giriş çıkış yaptım fakat pasaportumu yeniledim üzerinde hiçbir vize yok. yanıma en az 1000 euro para olacak ve kosova'dan dönüş rezervasyonumu da de yanıma taşıyacağım. Daha önce giden arkadaşlar varsa söyleyebilirler mi sorun yaşama ihtimalim var mı?

ben son gittiğimde yanımdaki arkadaşa sıkıntı çıkarmışlardı. niye geldin ne kadar kalacaksın tarzında. dönüş biletini ve parayı gösterip geçebilmişti. belli olmaz yani pek iyi niyetli değiller

  • granger  (26.07.13 15:23:49)
benim de daha önceden schengen ve ingiltere vizelerim vardı fakat pasaportu yeniletince bomboş kaldı, girerken de elimde ne kalıcak yerin rezerasyonu ne dönüş bileti çıktısı hiç bişey yoktu herşey online olunca.
dayın çekti bizi kenara :D
ne kadar paran var,nerede kalıcan,ne için geldin, ne zaman döncen cart curt sordu sonra aldı pasaportları gitti. dedim bizi geri yollucaklar. 15dk sonra geldi geçin dedi :D
üstünde vize olan diğer pasaportlarını al yanına onu gösteririsin en kötü.
sakin ol almamaları için keyifleri dışında bir ihtimal yok kaçak değilsin suçlu değilsin, adamlara turist para lazım.
  • jedilance  (26.07.13 16:14:53)