akıllı telefon önerisi-500tl civarı

selamlar,
kadın kişisi için akıllı telefon olan ama ucuz olan,
dokunmatik,whatsapp'ı olup maile girse yetecek,
en önemli özelliği ise şekli görünümü olacak samsung-lg gibi telefon önerisinde bulunabilir misiniz
telefonu alacak kadın kişisinin en büyük beklentisi görüntüsü tekrar ediyorum.

Nokia Lumia 520
www.nokia.com

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (26.07.13 13:56:00)
General Mobile Discovery

  • Amiral Bristol  (26.07.13 14:03:45)
General Mobile Discovery +1

(git: www.darty.com.tr)
  • greenplease  (26.07.13 14:33:46 ~ 14:34:11)
Whatsapp windows phonelerde sıkıntılı, bende lumia 620 aldım, çok güzel telefon, whatsapı açtığımda mesaj alabiliyorum, çıktığım zaman tuş kilidi aktif olduğunda mesaj gelmiyor maalesef. Yinede tavsiye ederim çok eğlenceli.
Galaksi s3 miniyi düşünebilirsin biraz daha bütçeni artırıp.. (650-700 civarı)
General mobile güzele benziyor ama sağlam bir marka değil yani..Deneyip görmek içinde telefon alınmaz.
  • redeath  (26.07.13 14:46:10)