ttnet ücreti yatırmaca

bir aydır bir akrabamda kalıyorum. dört cigabayt kotalı interneti var. ben de gerek evden gerekse okuldan kotasız nete alışmış bir kişiydim. dikkat de ettim aşmamak için kotayı ama sanırım şu an almış başımı gitmiş durumdayım.

şimdi gerek ayıp olmasın diye, gerekse içim rahat etmeyeceğinden dolayı bu ayın internet masrafını ben ödemek istiyorum. bu akrabama teklif etsem reddedeceğini adım gibi biliyorum, bu nedenle gizli bir operasyon yürütmem lazım. bu kişi interneti otomatik ödemeye vermiş olabilir (büyük ihtimalle de öyle). ne yapmam lazım otomatik ödemeden önce benim ödeyebilmem için bu hedeyi?

Bağlı olduğu telefon numarası ya da hizmet numarasıyla herhangi bir fatura ödeme noktasından hesap kesim tarihini öğreniniz. Söz konusu tarihte ödeyiniz. (eğer talimat o gün verilmişse ödeyemezsiniz)

  • quanche  (26.07.13 10:25:02)
oturduğunuz yerden kredi kartıyla da ödeyebilirsiniz. şahsen bu şekilde ödüyorum her ay. ya hesabınızın olduğu bankanın ttnet menüsünden ya da burdan:
www.ttnet.com.tr

çok pardon otomatik ödeme olabilirmiş. telefon numarasıyla birlikte ttnet şubesine gidin bence hallederler.
  • supergirl  (26.07.13 11:09:47 ~ 11:10:41)
otomatik ödeme talimatında olan faturalar hep son ödeme tarihlerinde banka tarafından yatırılır. siz fatura son ödeme tarihi gelmeden bir ttnet şubesine giderek sadece (hizmet aldığı telefon numarası) ile yatırabilirsiniz.

tabi burda fatura tarihi ne zaman kesiliyor ve son ödeme tarihi ne zaman onları öğrenmek gerek. onu da ttnet şubesinden yapabilirsin.
  • 1tam1ayran  (26.07.13 12:35:32)