02124735296 işbankası aradı...

Görmedim, daha sonra geri aradım numarayı. İşbankası güvenlik merkezinden arıyorlarmış, kartımın manyetiğinde sorun varmış yeni kart yollayacaklarmış. Bugün çalışmadı pos cihazında kart gerçekten. Tamam dedim ben de kart numaramın sonunu falan söyledi evet dedim adresimi söyledi evet dedim yeni kart gönderecek. Bi sıkıntı yok di mi dolandırıyorlar mı beni :)

Hayır ilginç geldi nasıl ordan anladılar manyetik falan filan. Noliy?

manyetik arızasından ziyade kopyalama falan tespit etmişlerdir, yeniliyorlardır. sıkıntı yoktur. (sizden kimlik bilgisi ya da şifre istemedikleri sürece şüphelenmeye gerek yok)

  • nereye bu gidis  (25.07.13 17:00:45)