yüzük önerileri

şurada gördüğünüz yüzüklere benzeyen yüzük önerileriniz itinayla dinlenir.

veya sizin beğendiğiniz model varsa söyler misiniz?

erkek için.

edit:
aslında derdimi tam anlatamadım.
bunlar gibi derken biraz iri görünümlü yüzükleri kastetmiştim. yani bu kadar kaba değil, ince yüzüklerden de olmayacak. ince işlemeleri olan hoş bir yüzük.

resimdekilerden sadece orta parmaktakini beğendim ben.

hiçbiri hoş değil bence..
hele serçe parmaktaki hiç hoş değil..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (25.07.13 14:48:44)
bu tarz bi şey takacaksan hiç takma bence.

  • katredin  (25.07.13 14:52:56)
çok kötü lütfen azalarak bitsin bu tarz yüzük takan erkekler

  • hicmimar  (25.07.13 14:58:22)
ben erkeklerin kesinlikle yüzük takmaması gerektiği kanısındayım. evlensen de takma. hele bu tarz hiç.. ha diyorsan ki ben böyle seviyorum tak ama kadınların gözünde olumsuz maalesef :/

  • gloria  (25.07.13 15:00:09)
berbat ötesi bunlar..

siyahsız, metali daha fazla olan (ince motifli olmayan) modeller seç.
daha sade ve 2 boyutlu olsun.
  • jimjim  (25.07.13 15:03:33)
o ne macar ırkçısı gibi demek istemedim değil; jobbik'e mi kayıt oldun boş zamanında ?

o anafikirle yola çıktı isen gyűrű yazıp yanına ne bileyim turul, magyarorszag, jobbik, hazafi, farkas, arpad, szent korona, kossuth-címer, nyilaskereszt, szvasztika vesaire gibi sözcükleri ekleyerek arama yap, bulursun birşeyler.
  • kulkke  (25.07.13 15:06:47)
jimjim in dediği gibi ince modelli bir şeyler istiyorum. hiç takmadım ama çok takasım var.

  • farrytikki2  (25.07.13 15:14:19)