İş yerine bisikletle gelen patron

diyelim ki özel bir iş yerinde ya da bir kamu dairesinde çalışıyorsunuz. patron ya da amirinizin maddi durumu gayet iyi olmasına rağmen işe bisikletle gelip gidiyor. arabası falan da var, cimri de değil. bisikleti gerçekten seviyor yani. bu durumda yorumunuz ne olurdu?

1) salağa bak, o kadar parası varken kendine eziyet edip bisiklete biniyor
2) bana ne, ne bok yerse yesin
3) adam o kadar parası varken bile bisiklete biniyor, helal olsun

3.

hatta ben de bmx'imle ona katılırdım.
  • devorgilla the gunslinger  (25.07.13 11:29:17)

  • jesterdvine  (25.07.13 11:29:41)
Tebrik ve takdir ederdim. Düşüncem 3 numaraya en yakını olurdu ama parayla çok da bir ilgisi yok bence olay ego ile alakalı. Komplekssiz olduğu için takdir ederdim.

  • pandispanya  (25.07.13 11:30:01)
4)ben nasıl danimarka'ya geldim lan!?

  • mate soul  (25.07.13 11:30:26)
çok güzel bence,bisiklete binmesi

  • rock n roll  (25.07.13 11:34:05)
hem spor yaptığı hem doğaya zarar vermediği hem de genel yargılardan sıyrılabilmiş olduğu için takdir ederdim.
bir arkadaşımın diş hekimi babası da öyleydi.
diyenler olmuş zaten evet avrupa'da öyledir. ilk görüşte şaşar insan ciddi kıyafetli kadınları adamları öyle görünce. oysa ne güzeldir.
  • pinkket  (25.07.13 11:38:22)
Koşullara göre. Bisikleti kullanabileceği adam gibi bir yol varsa, çok yokuş değilse, bisikletle geldiği için şirkete ulaştığında terlemiş olmuyorsa, ev-iş arası çok uzak değilse yorumum 3 olurdu. Bunlar ters olursa 1.

  • long live rock n roll  (25.07.13 11:41:55)
öncelikle 3

istanbul'da bisikletli görsem yadırgarım ama. malum her yer yokuş bayır ıvır zıvır ayrıca nemden dolayı terli terli işe gidecek vs. ama vespa tipi motorluları görünce nasıl özeniyorum bir bilsennn. trafiğe girmiyor, püfür püfür gidiyor ne güzel =)
  • esek sipasi  (25.07.13 11:46:16)
3.

ter sorunu duş ile hallolur. adam patron, bir duş yaptıramayacak değil iş yerine.
  • lemmiwinks  (25.07.13 11:56:26)

  • bira sisesi kapagi  (25.07.13 11:59:08)
3 derim.

hatta bilkent işletmenin eski dekanı da bisikletle gelirdi, öğrencileri olarak takdir ediyorduk ve bence cool bir şey.
  • kayranin kedisi  (25.07.13 13:09:03 ~ 13:52:39)
3 kere 3!

  • xenophobe  (25.07.13 13:10:13)
takdir ederdim çevreye zarar vermediği ve egolarından kurtulduğu için

  • megalomaniac  (25.07.13 14:13:26)
4) bisikletten indirir pervasızca kucaklardım. zira böyle insanlar kolay bulunmuyor.

  • papillon7  (25.07.13 14:59:27)
4) helal olsun, sağlığını önemseyen dinamik bir adam derdim.

para ile bisiklete binmek arasındaki bağlantıyı da kuramadım doğrusu?

belki adam 5bin euroluk bisiklete biniyor, o kadar önemli mi!!!
  • sekilci zihniyet  (25.07.13 15:27:41)
cevaplatiniz icin teşekkürler. cevaplarinizdan cikan sonuç şu ki eksiduyuru turk toplumunun homojen bir alt kumesi degildir:) zira yıllardır bisiklet sürüyorum ve trafikte bana saygı gosreren, benim de bir taşıt kullandigimi ve bisiklet yolu olmayan yerde bir seriti tek basima kullanacagima inanan sürücü sayisi pek fazla değil.

  • the kene  (25.07.13 19:15:42)
arabalar üstüne üstüne sürer,bisikletçilerin :(

  • rock n roll  (25.07.13 19:17:08)