Direksiyon Sınavı

Haftasonu direksiyon sınavım var, son zamanlarda sınava girenler sınavla ilgili bilgi verebilir mi?

10'u 10 geçe pozisyonu en sevdikleri pozisyondur.

  • iki ekmek bir sigara  (25.07.13 11:19:51)
arka koltukta oturan 2 adet meb tarafından görevlendirmiş görevli var. seni kontrol ediyorlar ve ona göre puan veriyorlar.

oturduğun zaman arabanın koltuğunu kendine göre ayarla, dikiz aynalarını ve orta aynayı kontrol et. orta ayna ayarlı olsa bile hafif elle dokunarak ayarlıyomuş gibi yap. arabayı çalıştırmadan önce vitesi boşa al. sola dönerken genişten al, sağa dönerken dar gir viraja.

aklımda kalanlar bunlar. bazıları arabaya binmeden önce ön tekere falan hafifçe vurup tekerin havasını kontrol ediyorlardı. güya ona da dikkat ediyorlarmış diye söylediler ama bana çok abartı gelmişti. yapmamıştım.
  • 1tam1ayran  (25.07.13 11:21:13)
git sür ve ehliyeti al. stop ettirsen bile sakın panik yapma. 1 kereden sıkıntı olmuyor. stop ettirmezsen sinyalizasyona ve hız sınırlarına dikkat edersen geçemeyecek bir şey yok.

  • yigitkaraca  (25.07.13 11:56:43)