wireless modemi her gece kapatıyorum iyi mi yapıyorum ?

wireless den kaynaklanan zararlı ışıkları vb. radrasyon olayını biraz azaltamaya yarar mı bu ? gece yatmadan kapatıyorum modemi..

afferin benim yavruma. tabiki iyi yapıyorsun. :)

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (25.07.13 01:43:06)
tabi iyi radyasyonu yaymasını engellemek iyidir. hele ki her gece üşenmeden yapabiliyorsan süper.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (25.07.13 01:57:51)
iyi yapıyorsun tabi... modem çalıştıkça ısınıyor hem, dahilinde tasarruflu.. gerçi bunları dememe rağmen ben bile yapmıyorum ama bir akraba var, katien unutmaz.. bravo içeren ince hareketler bunlar. ;)

  • urnganic  (25.07.13 02:13:27)
wifi sinyalleri, kafanı sinyal dağıtan antene dayamadığın sürece zararı yoktur dalga boylarından dolayı. modem de çok elektrik tüketen bir alet değil...

  • uu1  (25.07.13 02:29:40)
ya aslında 2 yıldır yapıyorum bunu ama şimdi modemin arkasındaki açma kapama tuşu bozuldu onun için yapamıyorum. alışkanlığım arıza sonucunda elimden gitti ona yanıyorum

  • fuskiyenin oglu  (25.07.13 02:31:29)
sen kapatsan bile sağdaki soldaki wirelesslar 7/24 açık. elektrik tasarrufu açısından iyi ama sağlık açısından bir yararı yok.

  • sutlu nescafe  (25.07.13 03:13:03)
gereksiz ya. modemin omrunu de kisaltiyor olabilir hatta. sabah internete girmeden bes saat acilmasini beklemek icin bile kapatma derim.

  • bohr atom modeli  (25.07.13 04:15:41)
kapatma abi şunu gece de biz faydalanıyoruz komşular olarak.

soruna gelince, kapatmak tabi ki fayda sağlar. sonuçta bir ışın eksik hayatında. her ne kadar etkisi kanıtlamamış olsa da psikolojik etkisi olur.
  • sttc  (25.07.13 19:41:34)