[]

Erasmus Staj Hareketliliği Yardım

Merhabalar. Ben Odtü Endüstri Müh. son sınıf öğrenciyim. Önümüzdeki Eylül-Şubat arası Erasmus yardımıyla Avrupa'da staj yapmak istiyorum. Ama tabi ki herkes gibi ben de aynı soruna takıldım. Staj yapıcak yeri bulamıyorum. İsteğim ise daha önce Erasmus Staj Hareketliliğinden yararlanmış ya da yararlanan arkadaşları olan kişilerden staj yaptıkları şirketler ya da üniversiteler hakkında bilgi almak.

Tabi ki Avrupa'da gel şuraya ben sana ayarlarım stajı diyecek insanların da yardımına sonuna kadar açığım. :)

Şimdiden teşekkür ettim.

 
Büyük firmaların internet sitelerini buluyorsun.
Internet sitelerinden Careers kısımlarına giriyorsun.
Hedef olarak Internship seçiyorsun.
Hepsine sırayla bakıyorsun, sana uyanlara başvuruyorsun.
Sonra da dua ediyorsun.
  • roket adam  (24.07.13 21:58:09 ~ 21:58:24) 
Aslında bunu çoktan yaptım. Fakat maalesef olumlu bir dönüş olmadı.


  • nec12  (24.07.13 22:26:21) 
yeteri sayida yapmamissindir, kalifikasyonlarin yeterli degildir, cv zayiftir etc.

avrupada hele türkiyeden basvuruyor isen minimum 200 basvuru yap.
  • serabetan  (24.07.13 22:37:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.