Zihinsel engelli kedi

3 ay önce bi kedi doğurmuştu bahçeye. kediyi tanımadığım için yaklaşmadım etmedim.

sonra bir gün miyavlayıp duruyor, yavrularını çağırıyor. meğer yavrularını kaybetmiş. bir daha da bulamadı zaten. (dışarıdan birinin beslemek için alması ihtimaller dışında)

neyse, dün bu kedi gene doğurdu bahçeye.
20-25dk önce yavrularının sesi geliyordu. şimdi ses kesildi, bu yine yavrularını aramak için miyavlıyor.

ulan bu yavrularını başka yere taşıyıp kayıp mı ediyor? bu kadar aptal olabilir mi?

en az 1 hafta şimdi acıklı acıklı miyavlayacak saçma sapan

yavrularını kaybetmez. mama arıyodur

  • gupon  (24.07.13 15:14:46)
yavrularını kaybetti. mamayı zaten biz veriyoruz.

  • kamera motor  (24.07.13 15:16:35)
madem bu konuya dikkat çektiniz kediye dikkat ediniz. böyle bir gözleminiz varsa yetkili yere götürebilirsiniz. insanlık ölmedi dedirtebilirsiniz... just do it ✓...

  • urnganic  (24.07.13 15:33:44)
hiç böyle bir şey duymadım, ilginçmiş. mümkünse bir ara kediyi kısırlaştırın en iyisi.

  • tiny penny  (24.07.13 16:08:35)
kaybetmiş ve beslemiyor büyük ihtimal annemler daha küçükken yaşı bunak kedileri varmış yavruları beslemiyor bazen kaybediyormuş unutuyormuş falan.

  • turunc saadet  (25.07.13 22:00:06)