Şişli/Levent/Taksim/Beşiktaş vs Ataşehir Otogar

Bu civarlardan herhangi birinden Ataşehir Otogara nasıl giderim ve ne kadar sürer acaba?

Teşekkürler.

öncelikle şunu söyleyeyim, Ataşehir'de otogar yok ancak daha çok Şerifali / Batı Ataşehir'de birçok otobüs firmasının birbirinden bağımsız terminalleri var. sanırım bundan bahsediyorsun.

bu durumda otobüs firmasıyla temasa geçip kadıköy gibi merkezi bir yerden firmanın servisine binmen daha mantıklı olacaktır.
  • nesilsiz  (24.07.13 14:34:09)
Evet terminalmiş pardon :)

Ulusoy terminali, Palladium'un karşısı diyor.
  • pandispanya  (24.07.13 14:36:32 ~ 14:37:36)
tamamdır o zaman en rahatı toplu taşıma kullanmaktansa ulusoy'un kendi servisine binmek olacaktır. kadıköy de servise binilecek en mantıklı yer gibi duruyor sizin için.

  • nesilsiz  (24.07.13 14:48:19)
beşiktaş'tan üsküdar'a motorla geçin. üsküdar'dan 16m'ye binin. karşısında ineceksiniz. beşiktaş'tan üsküdar'a motor 5-10 dakika. indikten sonra otobüse yürüyeceksiniz 5-10 dakika. otobüs de 25-40 dakika -trafik hakkaten bu kadar etkiliyor, saatine bağlı-
yani beşiktaş'tan ulusoy terminali'ne gidiş minimum 35, maksimum 60 dakika sürer. 2 senedir her gün bu güzergahı bu şekilde kullanıyorum, güvenebilirsiniz. servisle uğraşmanıza gerek yok kolay bir güzergah. ancak 16m az seferi olan bir hat. iettnin sitesinden mutlaka saatine bakıp ona göre plan yapın. otobüsün kalkış anından 5 dakika önce orada olacak şekilde plan yapın, garanti olsun. ayrıca otobüsten önce motora bineceğiniz ve motorun da ne zaman kalkacağı belli olmadığı için bunu da göz önünde bulundurun. motora bindiğiniz anda da kalkabilir 10 dakika da bekleyebilirsiniz

  • ack3000  (24.07.13 16:34:35)