Eski Bilgisayarımın HDD'si

Eski bilgisayarım tümden uçtu. Yenisini aldım. Hiç açılmıyor ama eski bilgisayar (anakartı yalan oldu) (çarptım bilgisayarı, sormayın). HDD'deki verileri almak istiyorum, söktükten sonra HDD'yi nasıl bir yol izlemem lazım?

Verileri almak için calisir haldeki bir pc ye iki hddyi takmanız, bildiginiz yolla verileri transfer etmelisiniz.. bunu işini iyi bilen bi internetçi arkadaşa ya da donanım urunleri satan ve yan işlere bakan kişilere belli bir meblaya yaptırabilirsiniz...

  • urnganic  (24.07.13 13:07:04)
HDD Laptop HDD'si yalnız. Evde kendim hal yol edemez miyim? Hani desktop olsa yaparım da Laptop donanımlarıyla pek alakam yok.

  • 3 atli 7 katli  (24.07.13 13:16:11)
Başka.bir taşınır harddiske atabilirsiniz şu usb ile takıllardan. Odunc isteyebilirsiniz. Buna da imkaniniz yoksa 4.7 gblik dvdlerden alın. İstediginiz verileri klasorlere ayırın, her birini yazıp yedekleyin.. yazdıktan sonra da mutlaka test ediniz...

  • urnganic  (24.07.13 13:31:51)