Eğer bir kız evlenirse

1 Mesela evleneceği adamın annesiyle yaşar mı ?

2 Evleneceği adamın annesiyle aynı apartmanda yaşar mı ?

3 Evleneceği adamın annesiyle aynı sitede yaşar mı ?

4 Evleneceği adamın annesiyle aynı sokakta yaşar mı ?

5 Evleneceği adamın annesiyle en az bir mahalle arası boşluk istiyorum .. yada ilçe yada şehrin öbür yani vs

uzak olunmalı

  • rock n roll  (24.07.13 00:03:58)
uzak olmalı diyorum

  • basond  (24.07.13 00:05:10)
uzak olmalı tabiki amk

  • GibsonRules  (24.07.13 00:06:29)
aynı apartmanda yaşarım.

  • demoniclewinsky  (24.07.13 00:06:35)
kızları bilmiyorum da ben bir erkek olarak kendi ailemden biraz uzakta yaşamak isterim.

bir de kızından kızına da değişir bu sorunun cevabı.
  • king lizard  (24.07.13 00:06:46)
anlaşabiliyorsa aynı evde bile yaşar. bu tamamen kişiler arasındaki ilişkiye bağlı. ama makul bi mesafe tercih edilir çoğunlukla riski en aza indirmek ve ihtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmak adına.

  • in vino veritas  (24.07.13 00:07:12)
Uzak

  • cecilia  (24.07.13 00:07:20)
ne kadar uzak o kadar iyi.

  • kakao  (24.07.13 00:12:35)
kişilere göre değişir. her seçenek olur bence.

  • benaslindayohum  (24.07.13 00:17:49)
yakın istemem şahsen. mümkünse aynı mahalle bile olmasın.

uzak olmalı bence de

@derzdolgusuna katılıyorum ama. bizim komşumuz geliniyle çapraz binalarda oturuyo. çok sevimli güleryüzlü bi kadın. oğlu gelini çalıştığı için yemek konusunda baya işlerini kolaylıyo. torunu olunca da öyle olcak. böyle bi kayınvalideyse olsa düşünebilir aslında.
  • gupon  (24.07.13 00:29:58 ~ 01:15:47)
eğer kayınvalide namzeti yaşlıca ve iyi biriyse ben aynı evde olmayı sakıncalı görmem. eve gittiğinde bi sıcak karşılama, hazırda bulunan sıcak çorba ne bilim sıcak şeyler bunlar.

  • derz dolgusu  (24.07.13 00:56:33)
kaynana uzak olsun erkek kız fark etmez, evi boğar öyle zırt pırt gelip gidince.

  • kyha  (24.07.13 00:56:53)
anaya ve kıza gore degisen durum..

ulan ne insalarsiniz kadın yılarca beslesin buyutsun sacını supurge etsin elin kızı gelsin ananı istemem uzak olalım desin,yarın oburgun senind cocugun olacak onada boyle dense uzulmezmisin inide dusunmek gerekmekte...
  • jamswety  (24.07.13 01:45:50)
Bazı kadınlarımız sırf eşi mutlu olsun diye aynı apartmanda yaşamayı kabul ederler ve katlanamıyorlarsa da katlanmaya çabalarlar "kaynana" dediğimiz anneye.

Aynı ev biraz gereksiz, belki bazı durumlarda gereklidir ama. Herkesin kendine ait bi yaşam alanı olmalı.
  • damba  (24.07.13 02:51:50)