msn support

msn adresim ve dolay olarak facebook hesabıma başka biri erişiyor maalesef.
msn support'a mail atarak durumumu anlatmak istiyorum fakat hem ingilizcem hem de ne yazacağımı bilmediğim için sorun yaşıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
teşekürler.

biraz aydınlatırsanız support yerine biz yardımcı olabiliriz
şifrenizi değiştirincede hesabınıza erişebiliyor mu?
hep aynı bilgisayardan mı msn oturumunuzu açıyorsunuz?
  • enter saltman benim  (12.03.09 20:37:32)
evet, hep aynı bilgisayardan oturum açıyorum. gerçi 2 haftadır msn.com uzantılı msn adresimi kullanmıyorum fakat facebook'ta iletişim için kullandığım mail adresi bu. bu yüzden şifre değişikliğini yapamıyorum. anlayacağın hem msn adresim hem de facebook hesabım gitmiş durumda.

  • asyMMetry  (12.03.09 20:41:32)
Feysbuk kullanıcısı değilim ancak msn şifrenizi bir an önce değiştirmeniz gerekir. İkinci olarak feysbuk şifrenizi de değiştirin ve bu iki şifre birbirinden farklı olsun. Bilgisayarınızda keylogger vs yoksa gerisi halledilir.

Bu tür sosyal içerikli siteler adres defterinize ulaşabilmek için sizden msn şifrenizi istiyorlar bence her istenen bilgiyi vermeyin. msn adresinize bizzat feysbuk erişebiliyor herhalde farkındasınız?
  • mario64  (13.03.09 06:17:56)