yazılımcılar bilgisayar kurtları programcılar yardım!

dostlar bende eciş bücüş bi dolu program var. akraba konu komşu derken paso millete format atıyorum, belli programları kuruyorum. tabi herkesi istekleri farklı oluyor, kimi en fazla codekleri isterken kimi driver bulma programı, kimisi tüm vücudumu süte bulamamı istiyor. farklı isteklere çözüm üretmek için ben de elimdeki irili ufaklı 100 kadar programı ilaçlarıyla birlikte bir çatı altında kendim toplamak, yüklemek istediğim programın tikini tıklayıp kurulmasını izlemek, 30 gb'lik program arşivime bunu yapıp tek programa çevirmek istiyorum.

bunu yapan elemanlar var, hazır 100lü paketler var ama ben kendi programlarımı kullanmak istiyorum.

bana bu ilmi verebilecek, beni ihya edecek, kaynak gösterip al öğren diyebilecek ya da en azından sütü sıvamamda katkıda bulunabilecek bayan arkadaş arıyorum. çok yalnızım.

sütle ilgili olmayan kısımlarda bay arkadaşlardan da yardım bekliyorum.

Install Creator

Actual Installer

vs gibi programlarla hazırlayabilirsin.

Ücretsiz programların kurulumunu da ninite.com üzerinden yapabilirsin.
  • edip  (23.07.13 10:30:42)
millete format atmadan yırtmanın yolunu bulsan daha iyi olur çünkü her program 2-3 haftada bir güncelleniyor, paket hazırlıycaksın sürekli güncelleyciksen vs, bırak gitsinler tamircilere yaptırsınlar. (birinci derece akrabalar hariç anne, baba, kardeş)

  • ravenudon  (23.07.13 10:52:37)
güncellemem. sikimde mi:) 5 sene taşır beni yapabilirsem. crackli nasıl yapacam bilmiyorum :( istiyorum ki oyunları da atabiliym. gta4 ü tek tıkla kurabilmek istiyorum. crackleme bile yapmamak istiyorum. çok mu istiyorum yapabilir miyim ?

  • semender  (23.07.13 11:37:23)