noter ücreti?

merhaba

geçici mezuniyet belgemin noter onaylı fotokopisi bana kaça patlar?

Ogrenci isleri onaylasin bedavaya gelir

  • kegums  (23.07.13 01:53:48)
kegums +1 rica et asli gibidir damgasi bassinlar

  • babamasoliimbananickaldirsin  (23.07.13 01:55:37)
www.eksiduyuru.com

bir tanesi 35 sanırım.
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (23.07.13 01:57:15)
öğrenci işleri izmirde, ben adanadayım malesef.

  • kugsel adam  (23.07.13 01:58:31)
İşe giriş için noter onaylı diploma fotokopisini 29TL'ye yaptırdım.. (İzmir'deyim)

  • EkimBebesi  (23.07.13 02:03:16)
30-35 arası olur.

elim değmişken 1-2 tane daha ucuza gelebilecek öneride bulunayım. eğer izmir'de güvenebileceğin bir arkadaşın varsa şöyle bir yol deneyebilirsin. öğrenci işlerine geçci mezuniyet belgesini aslı gibidir şeklinde hazırlayıp sana gönderip gönderemeyeceklerini sor. kargoyla göndermezler büyük ihtimalle ; o zaman da ''geçici mezuniyet belgesinin aslı gibidir şeklinde hazırlanıp x kişisine verilmesi rica olunur şeklinde dilekçe yazıp faksla göndersem o kişi öğrenci işlerinden belgeleri alabilir mi ? sonra o bana kargoyla gönderir'' diye sorarsın. eğer kabul ederlerse ; dilekçeyi dekanlığa gönderilecek şekilde yazar ; dekanlık sekreterliğine faks çekersin. onlar gerisini halleder ; arkadaşın 1-2 gün sonra gider alır ; sana kargoyla yollar.

eğer ''biz bunu aslı gibidir şeklinde hazırlar mail olarak atabiliriz , mail adresini söyle'' derlerse ; mail olarak atarlar ; sen de renkli çıktılarını alırsın. turp gibi geçici mezuniyet belgen olur. ben transkripti bu şekilde edindim.

bu 2 yoldan bir tanesi sana çok daha ucuza gelir.
  • montauq  (23.07.13 02:38:58 ~ 02:39:17)
@montauq, bahsettiğin yolların benzerlerini denedim lakin tutmadı. şöyle ki arkadaşıma gönderdim belgemi gidip alsın fotokopisini diye ama öğrenci işleri artık geçici mezuniyet belgelerini diplomayla değiştirdiği için geçici mezuniyet belgelerine işlem yapmıyormuş, diplomayı da ancak ya bana ya da noterden vekaletname vereceğim birine teslim edebilirlermiş.

  • kugsel adam  (23.07.13 02:49:05)