TV Ünitesi Yardımı.

Eyy duyuru ahalisinin sinema aşkıyla yanıp tutan sakinleri.
Kendime 47" bir televizyon aldım. Henüz bir tv ünitesi seçebilmiş değilim ve çok kararsız kaldım. Lakin bu tarz mı yoksa;
www.tekzen.com.tr
Klasik tarzda mı alsam?(aşağıdaki gibi)
www.tekzen.com.tr

İlk linkteki gibi bir ürün kullanan varmı? Varsa memnun mu? bunlar kullanışlı mı? Bir aydınlatıverin gari.

ikinci linkteki daha guzel.

ilk linktekine tv yi asman gerekecek ve tekerlekli. evde cok duzen degistiriyorsan ilkini al ama ikincisi daha guzel bence
  • exlibris  (22.07.13 16:05:07)
İlk linkteki sadece emsal olarak. Yani bu asılanlar kullanışlı mı değil mi? Kısaca onu anlamaya çalışıyorum. Yoksa direk klasiğe mi dönmeliyim?

  • Dr_Stat  (22.07.13 16:07:57)
bu işler biraz bütçe işi tabii ama ikea tekzen ve benzeri yerlerden almanı önermem.

model tarz meselesi keyif meselesidir gözüne gönlüne hangisi hoş geliyorsa bence onu anlamlısın.
  • regrettin  (22.07.13 16:31:23 ~ 16:46:37)
  • demoniclewinsky  (22.07.13 16:38:54)
2.si daha güzel bence, fiyatıda makul

  • skahvecioglu  (22.07.13 19:00:04)