yerinde verdiğiniz cevaplara, tik gelmeyince geriliyor musunuz?

yoksa bir ben mi geriliyorum?

Ben kaldiriyorum tik almazsa hatta o derece kiziyorum

  • kegums  (22.07.13 13:52:59)
şeyimde bile olmaz
edit:

---burada anana küfür var---

çünkü kendine yapılmasını istemediğini başkasına kendin yapıyorsun.;)
sonra böyle boş işlere geriliyorsun.
  • ayn-i cemin bülbülü  (22.07.13 13:53:51 ~ 14:13:15)
cevap vermeden önce neredeyse her zaman o kişinin önceki duyurularına bakıyorum, tik verme alışkanlığı var mı yok mu diye. varsa cevap veriyorum. bazen cevap verme isteğim ağır basıyor, kontrol etmiyorum, o da tik atmazsa resmen benim için kara listeye giriyor :)

  • la noix  (22.07.13 13:55:32)
@kegums +1 en doğru cevabı tek ben vermişsem ve hala tik vermediyse ben de kaldırıyorum.. dertleri ne anlmadım..

nerdeyse ben açıcaktım bu soruyu, neden tik vermiyorsunuz diye.. sen diğer açıdan sormuşsun..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (22.07.13 13:55:57)
rahatsız edici.sanki sen zaten onun sorusuna cevap vermek zorundaymışsın gibi düşünüyolar heralde.kibarlıktan çok uzak.

  • rock n roll  (22.07.13 13:57:20)
ben de rahatsiz oluyorum.

su durum daha da rahatsiz ediyor beni

ben dogru cevap vermisim
benden sonraki de ayni cevabi vermis o tik almis ben almamisim. o daha da rahatsiz ediyor beni. ben de siliyorum o cevabimi.

kimseye tik vermediyse o zaman bunıun tik verme aliskanligi yok diyor ve geciyorum.
  • exlibris  (22.07.13 14:04:51)
tick'e fazla değer veriyorsunuz. doğru cevaba tick atılmaması hoş değil ama (bence) üzerinde fazla düşünülecek, gerilecek bir konu değil.

exlibris +1.
  • [silinmiş]  (22.07.13 14:16:03)
ben de geriliyorum.
ayn-i cemin bülbülü'nü bu duyurudaki cevabıyla haklı buluyorum.

  • kenar  (22.07.13 14:17:20)
Hic bakmam tiklemis mi tiklememis mi diye
Bakiym dur ben bundan sonra

  • cecilia  (22.07.13 14:20:51)
ben gerilmiyorum da, madem sen geriliyorsun neden senin sorduğun soruya verilen cevaba tik atmıyorsun kardeş?

  • fengari  (22.07.13 14:29:17)
Haksizliga ugradigimi dusunup isyan ediyorum ben jadudjaj

  • Idonthaveausername  (22.07.13 14:45:59)
bende de aynı durum var hatta geçen tik almamış cevaplarımı sildim.

  • lathspell  (22.07.13 15:24:00)
net cevaplar isteyen sorular neyse ama bazıları yorum ya da düşünce soruyor, sonra kendi gibi düşünmeyenlerin cevaplarını tiklemeyip sadece kendi kafasındakileri tikliyor ya, ona sinir oluyorum ben.

  • anonimyususer  (22.07.13 16:56:02)