demo programları sürekli kullanabilmek

10 gün kullanım süresi var.süre sonunda ben programı komple silip (uninstall) tekrar yüklesem olur mu.yani bazı prg larda denedim oluyor.sınırsız kullanabiliyorum da bu hepsi için geçerli mi ?
bunu arada bir kullandığım programlar için yapıyorum mantık falan aramayın.

Bazı programlar bilgisayar tarihini geriye aldığında da yiyor bu numarayı. Ama yeni programların çoğu yemez.

Bunlarla ugraşmak yerine aynı işlevleri gören freeware yazılımlara yönelmek.

Not: Belirli bir süre kısıtlamalı kullandığınız program sürümlerine trial versiyon denir. Demo özellik kısılmış hali.
  • ataturkiye  (12.03.09 14:33:31)
crack'ini bul devamlı kullan.

  • afrodizyaq  (12.03.09 14:46:07)
artık öyle program kalmadı pek.

zaten tüm programların crackini osunu busunu bulmak eskiye nazaran çok daha zahmetsiz.
  • mortifera  (12.03.09 15:19:19)
bios ayarlarından tarihi geri alıp kullanabilirsiniz ama birçok sorun çıkaracağı için pek tercih etmezsiniz sanırım.

  • aynali  (12.03.09 16:58:13 ~ 16:58:26)
programı kurmadan önce reg dosyalarını export edip saklayıp trial süre bittikten sonra programı kaldırıp eski regleri geri atmak da çözüm olabilir.
tabi bu esnada pcya regleri etkileyebilecek başka yazılımların kurulmadığını varsayıyorum.
ya da sanal pc üzerine kura da bilirsiniz.

tabi bunlar en en kötü ihtimalle başka bir yol kalmamışsa.
artık herşeyin cracki var neredeyse.
  • domine deyus  (12.03.09 17:28:32)
sistem saatini anlık olark değiştirmek için bu tip programlar mevcut ama antivirusler bazen saatin değiştirilmesine tepki verebiliyorlar.
www.softpedia.com

  • edip  (12.03.09 18:40:43)
ccleaner var, her sey temizliyor.

  • lykos  (12.03.09 22:49:34)
ccleaner bu konuda pek işe yaramıyor.

  • sleep may be the enemy  (12.03.09 23:51:51)
ccleaner ile sildikten sonra regedit i çalıştırıp, program adını aratıp ilgili değerleri silerek babylon proyu bile çalıştırıyordum ben. stardict'i keşfettikten sonra artık uğraşmıyorum, o ayrı.

  • lykos  (13.03.09 13:55:26)