Ne demek istenmiş? :D

Forumda birkaç fotoğraf üzerine yorum yaptım "ayı gibiler" diyerek. Bana da bi adam şu yorumu yazıp, altına da ekteki fotoğrafı koymuş. Ne demek istediğini sabah sabah beynim basmadı, beni çekemeyen anten taksın mı diyo ahahahahha ona göre vericem tepkimi :p Bana cevabını aktarıyorum:

"bir erkekten "ayı" tabirini duysam en hafif ifade ile "zevksizsin!" derdim ama bir bayandan duyunca normal karşılıyorum. bayanların hemcinslerine bakışı ile ilgili bir durum olduğu için doğal bir durum.

bu resim aynı zamanda benim beğenime hakaret olduğu için... (burada üstteki fotoğraf var -->)"

Çelik ayna filan diyim ben de bari.
Teşekkürler.

verici demiş sana

  • granger  (22.07.13 09:37:37)
"götün o kadar büyük ki radara yakalanıyorsun.
götün okadar büyük ki göktürk 3 gibisin.
götün okadar büyük ki sen balkona çıkınca 36 ekran tv de full hd yayın alıyoruz.
götün okadar büyük ki ay'dan görünüyorsun.
götün okadar büyük ki uzaylı istilası olsa ilk seninle iletişime geçerler."

gibi şeyler demek istemiş olabülür. olmayadabilir tabi abarttım ben biraz. kızlardan bu kadar yaratıcılık beklememek lazım.
  • hasmetizm  (22.07.13 09:48:21)
çekmiyo görüntü net değil çevir demeye mi getiriyo nedir anlamadım ki hacı.
la yoksa beni çekemeyen anten taksın demek mi istiyo la.

  • seyduna6687  (22.07.13 10:03:05)
Çok derin anlamları var, saksıya fesleğen gibi oturtmak anlamı bile çıkabilir. :)))

Nasıl bir ortamda tartışıyorsunuz? Çekemeyen anten taksın??? Ayı??? Çelik ayna??? Hangi ana okulu forumu bu? :)))
  • kadim kishi  (22.07.13 10:18:35)
Bir erkek bunu yapsa ne odunluğu kalır ne hayvanlığı..

Kadınların %90'ı erkeklerden daha düşüncesiz. Sadece kendilerini iyi kamufle ediyorlar.
  • sormayın bana sen o musun diye  (22.07.13 10:22:19)
Hayır bakın şimdi, bunu diyen zaten bir erkek. Çok yapılı kadınlara güzel diyorlardı, ben de yorum yaptım "kusura bakmayın, bence ayı gibiler" dedim :D O da "bu yorumu bir erkek yapsa zevksiz olduğunu söylerim ama bi kadın yapınca normal karşılıyorum" demiş, beni kastederek. Altına da "benim beğenime hakaret olduğu için bu resmi paylaşıyorum" diyerek anten resmi paylaşmış. Ne alaka amk :D Onu anlamaya çalışıyorum. Çok aşırı saçma mı yoksa benim mi beynim basmadı diyerek de size soruyorum :D

  • pandispanya  (22.07.13 10:34:56)
adam senin o "ayı" dediğin kadınları kıskandığını düşünmüş işte.

  • fengari  (22.07.13 10:45:47 ~ 13:31:06)
çekemeyen anten taksın???

  • rastgele bir gun  (22.07.13 10:52:11)
"çekemeyen anten taksın" sığlığında yapabileceğini kabul etmek istemiyorum, omg çok iyiymiş :D:D:D

  • pandispanya  (22.07.13 10:54:17)
espriyi o kadar ince yapmış ki anlaman için burda nerdeyse bir grup telef oldu. bence de kıskanma temalı anten esprisi yapmış işte. hani kıskanma, çekemiyorsan al sana anten filan.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (22.07.13 12:47:03)
"senin beğeneceğin karıya da sana da o anten girsin" de bence.

  • r_u_h  (22.07.13 13:39:33)