[]

Karadeniz'deki petrol araştırmaları

karadeniz'de petrol ve doğalgaz araştırmaları yapılıyor. konu hakkında daha ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim?

not: ayrıntılı bilgi derken, patrona konu hakkında 10 dk'lık bir sunum yapacak kadar bilgi istiyorum. biz, petrol şirketi değiliz. onlara hizmet verecek bir şirketiz. bu yüzden adamların ne yaptıklarından çok nasıl yaptıkları önemli. veya siz bu son 2-3 cümleyi umursamayın.


 
2008 yılında inebolu açıklarında doğalgaz araştırmaları yapılıyordu. bu bilgiyle araştırdığım da şöyle birşey buldum nette:

www.tumgazeteler.com

burada yazdığı üzere "Atwod Southern Cross" ve "TPAO" başlıkları öne çıkıyor belki işinize yarar.
  • alan shearer  (12.03.09 12:15:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.