ielts kötü geldi

Şimdi ben okulun hazırlığını ielts ile geçmeye çalışıyorum. 2 hafta önce girdim. 6,5 almam lazımken 6 alıp kaldım. Ne yapsam bilmiyorum. Önümüzdeki hafta var ona mı girsem biraz daha mı beklesem? Okulun sınavı da 13 ağustosta. Biraz fikir verir misiniz? Sınav da çok iyi geçmişti halbuki.

biraz daha çalışmak için zamanın olsun bence. hangi bölümden eksiğin varsa oraya çalış sonra bidaha gir.

  • only the strong survive  (20.07.13 21:01:01)
önümzdeki hafta olana nasıl başvurcan? başvuru tarihi geçmedi mi?

  • baldur  (20.07.13 21:02:20)
onumuzdeki hafta olana isteseniz de giremezsiniz. girebileceginiz en yakin sinav 17 agustosta onun da son basvuru tarihi 2 agustos. gecmis olsun

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (20.07.13 21:09:53)
yahu siz merak etmeyin neye girip giremeyeceğimi biliyorum. british council'den başka firmalar da var bunu yapan. 27 temmuzun son kayıt günü yarın, 3ağustosun son kayıt günü 28 temmuz.

  • aguilas negras  (20.07.13 21:13:31)
cicegim. 27 temmuzun son kayit gunu 12 temmuz idi, kacirdin. 3 agustos'un son kayit gunu de 19 temmuz idi.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (20.07.13 21:15:21)
Zaten bence haftayıki sınava girme.24 Ağustos'ta bi tane daha ielts var onu düşün ama bu sınavdan bi gün önce eline prof sonuçları geçmiş olacak.Diyelim profta 2 alanı verdin biri kaldı,ielts'den 6.5 alıp kurtulabilirsin bu dertten-tabii writingi verdin farz ettik-

Önce profa gir 13 Ağustostaki belki profta geçeceksin kim bilir?-biliyorum 13 Ağustos'sa prof o:p-Riske atamam ben diyorsan Eylül'ün başında 2 tane daha ielts var onlarsa kendini denersin.
  • damba  (20.07.13 21:30:44 ~ 21:48:50)