lost ve prison break ayarında dizi önerisi

şimdiye kadar bir sürü dizi izledim ve hiçbir diziden pb ve lost'ta aldığım zevki alamadım. pb gibi sürükleyici, lost gibi gizemli dizi yok mudur piyasada? sonu öyle bi bitsin ki diğer bölümü izlemek zorunda hissedeyim lan çok mu şey istiyorum. az çok gelebilecek önerileri bildiğim için izlediğim dizileri yazayım, ona göre gelsin öneriler..

-himym
-game of thrones
-oz
-six feet under
-sherlock
-breaking bad
-the killing
-american horror story
-the mentalist
-revolution
(aklıma gelenler şimdilik bunlar)

izlemek istemediklerim:
-eski dönem dizileri. kılıçlı falan istemiyorum. spartacus konusunda hala kararsızım ama.
-seinfeld, big bang theory, friends, the walking dead, dexter, house md gibi..

not: black mirror, flashforward ve 24 aradığım diziler olabilir mi sizce?

elementary'ye bi bak istersen. Sherlock Holmes hikayesi ama çok farklı, çok güzel. Diğer Sherlock'lardan iyi.
numb3rs da güzel dizidir.

  • norek  (20.07.13 16:52:28 ~ 16:52:44)
black mirror ve flashforward ı öneririm.

  • aelfinn  (20.07.13 16:52:46)
lost gibi diyosan direk fringe derim. zaten senaristleri aynıydı galiba. michael kadar romantik olmasa da peter bishop da zekasını iyi kullanır.
bölümler 40+ dk ve her bölüme bu son diyerek başlayıp artık manyağa bağlayıp yemek hazırlarken bile izliyodum.
finaldeki mantık hataları tartışılır ama kendi çocuğun gibi benimsiyosun oyuncuları, tıpkı sara gibi sucre gibi claire gibi..
  • seksen9  (20.07.13 16:55:17 ~ 17:04:14)
black mirror cok iyi ama dizi degil o. her bolumu kisa film gibi dusun. ama bir temasi var.

  • sendelemeden  (20.07.13 16:56:02)
buffy the vampire slayer. eski dizi ama dönem dizisi değil baya sürükleyicidir.

  • feykalade  (20.07.13 17:31:28)
black mirror'a dizi diyemeyiz, meraklandığında açar 1 saat oturur izlersin sonraki 3 saat düşünürsün. 1. sezon 3. bölüm tavsiyedir.

  • sometimes the weak become the strong  (21.07.13 01:59:43)
daha demin bitirdim diziyi The Bridge ~ Bron/Broen. dizi polisiye ama yapım isveç-danimarka ortak, bir sezon. müthiş.

  • gravol  (21.07.13 03:21:14)