Android developer

Merhaba
İlerde Android yazılımcısı olarak çalışmak istiyorum.Bununla ilgili bir yerde de staj yapmak istiyorum.Bu tarz yerlere başvurmadan önce bir proje yapıcam yada yapmayı deneyecem tabi ama bu tarz bir firmanın beni işe alması için başka neler yapmam neler öğrenmem gerek?Sadece cvye koyabilecek bir android yazılımı yapmak yeterli mi sizce?

Eğitim durumunuz nedir ?

  • bay meraklı  (20.07.13 12:43:01)
bay meraklı
üni bitmek üzere.bil müh. okuyorum

mayhemdemon
dediğin gibi javayla yazıyorum uygulama.1 bence de az aslında ama staja başlamam ocak ayı fln.o arada da o kadar boş vakit bulamıcam.o sürede daha fazla yapabilir miyim bilmiyorum.
androidde çakılı kalma da şimdi androidde adam akıllı bilgi edinmeden ios başlamak da garip olur gibi geliyor bana

teşekkürler bu arada
  • amusan  (20.07.13 13:03:39)
Stajı nerede yapmak istediğine göre değişir. Tavsiyem o şirkette çalışıyormuş gibi düşünüp, onların yaptıklarına benzer bir proje yapman. Hatta o şirkette çalışan birisine ulaşıp tavsiye isteyebilirsin.

  • bay meraklı  (20.07.13 13:31:12)