Üst kattan alt katı canlı izlemek

Selamlar,

Birbirine çok yakın iki mekan var - alt ve üst kat.
Örnek için söylüyorum, farzedin ki her iki katta birer TV var. her iki TV'deki görüntüyü video olarak aynı anda kaydetmek. Sonra da bilgisayarda yan yana oynatabilmek.

Eldeki ekipman şöyle:

1- 1 adet iphone.
2- 1 adet ipad.
3- wireless var.
4- 2 adet laptop. kameraları var, ancak düşük kalite görüntü istenmiyor.

Bunlarla olur mu, nasıl, başka neye ihtiyaç olur?
Kaliteli görüntüyü mümkün olduğunca pratik bir yolla almamız gerekiyor.
Ayrı ayrı kayıt söz konusu değil, kayıt işlemi aynı anda olmalı.
Ek olarak kayıt esnasında yardım edecek insanlar var.

Teşekkürler.

alt kat komşusunun banyosunu bu şekilde izleyip kaydeden bi adam tutklandı geçende, bil diye söylüyorum.

  • in vino veritas  (19.07.13 19:37:40)
:)

yanlış anlamayın bilimsel bir çalışmada kullanılacak diye yazmıştım, sonra yok ya, anlaşılmaz yanlış dedim ve sildim.
  • puc  (19.07.13 20:12:35)
iphone ile bir adet laptop'u satıp 2 adet yüksek çözünürlüklü digital kamera alırsak. bunları da tek bir yerde laptop'a bağlayıp cheatrou diye programla kaydederiz :)

ayrıc kaliteli görüntüyü wireless ile yakalamanız mümkün değil. ne kadar kaliteli ve yüksek çözünürlüklü bir kamera olsa da wireles ile veri kaybı çok olur. kablo şart.
  • 1tam1ayran  (19.07.13 21:30:35)