sitem nasıl olmuş?

buradan bol bol sormuştum falan. son halini aldı. lütfen yerin dibine sokmayın. apple ile ilgili basit bir blog sitesi zaten. arkadaşla yazıyoruz.
www.elmabahcesi.net
danke :)
eskiden aşağıda reklamı vardı yeniden olacak ayarlayabilirsem :)

ben olsam logoyu üst menüye taşırım böylelikle o kocaman şey ortadan kalkar ve slidebar daha güzel konum elde eder. Wordpress tabanlı olduğu için elimden geldiğince buna yardım ederim.

Ek olarak başlıkların küçük harflerden oluşması ilk defa gördüğüm bir şey. Siz büyük harf kullanıyorsunuz ancak temanız bunu küçük harf yapıyor. Buna da bir el atılması lazım gibi. :)

edit: son olarak fontu pek beğenmedim.

edit2: yerin dibine sokmak gibi bir amacım filan. Sadece ilk girişte gözüme çarpanları söyledim.
  • Salieeh  (19.07.13 15:59:59 ~ 16:00:53)
yazı fontu olmamış. slider altındaki bölümü en dibe indir veya sil. logo çok büyük ve gereksiz yer kaplamış.

başarılar.
  • amarat  (19.07.13 16:04:03)
logoyu üste taşımayı ya da küçültmeyi ben de düşünüyorum. en azından yanına bir şeyler koyulabilir diye düşünüyorum.
küçük harf olayı bile bile yapmıştık aslında. :)
twitter ve facebook linkini ben de pek beğenmedim açıkçası, ona da bir alternatif bulacağım.

font'a da bir bakayım beğenen pek yok :)

teşekkür ederim
  • passion rules the game  (19.07.13 16:04:52)
McAfee tarafından Malicious Sites kategorisinde engellenmiş.
Siteye girecek olanları uyaralım.

  • coder  (19.07.13 16:05:45)
enteresan, ne tür bir uyarı veriyor? google'ın clean listesinde. sırf bunun için ücret veriyorum hatta.
Host: www.elmabahcesi.net
Latest check: 2013 July 19 04:54:27
Monitoring type: Web site
Server Site Scanner: Enabled

Blacklisted: No ( tested on Google, Norton, AVG, Phishtank, Opera and others )
Malware: No ( no malicious code found )
Malicious javascript: No
Malicious iframes: No
Suspicious redirections: No
Spam: No ( tested for Blackhat seo spam and link injection )
  • passion rules the game  (19.07.13 16:08:48 ~ 16:09:00)
Fena değil ama normal yazı fontunun değişmesi lazım. Rahatsız ediyor okurken.

  • alicia dominica  (19.07.13 16:09:36)
screenshot yollayacaktım ama imgur gibi sitelere şimdilik giremiyorum. görüntüyü aldım zaten, eve gittiğimde upload edip burayı editlerim.

edit: i.imgur.com
  • coder  (19.07.13 16:15:49 ~ 19:22:26)
teşekkürler.

  • passion rules the game  (19.07.13 16:17:34)
kenarlar az boş kalmış gibi, reklamlık mı oralar yoksa.

  • MouseP  (19.07.13 16:53:12)
reklam alabilirsek evet :)

  • passion rules the game  (19.07.13 17:01:52)