Vodafone 3g sorunu allahını seven yardım etsin :/

3g 1 ay önce çok çok yavaş çalışmaya başladı. sayfaları çok geç açıyor. 3g seçeneklerine girdiğimde vodafone internet (bu normalde seçili olan) ve vodafone live seçenekleri mevcut. live'ı seçtiğimde net eskisi gibi hızlanıyor lakin whatsapp çalışmıyor bu sefer de. müşteri hizmetleri herhangi bir sorun olmadığını söylediler. telefon note 2.

sürekli dışarda oldugum için mobil net benim için çok önemli. yok mu bu sorunun bir çözümü ?

bulundugunuz bolgelerle alakalı bişey olabilir telefonların internet servisleri tek bi merkezden dagıtılıdıgı icin soyle bi durum var
ordaki baz istasyonu 100birim saglıyo ve sadece siz varsanız hızlı kullanırsınız
ama aynı baz istasyonundan interneti 200 kişi kullanırsa size dusen hız fazlasıyla azalır
evinde 3g modemle baglanan bi arkadas tasındıktan sonra boyle bi problemle karsılasmıstı ordan ogrenmiştik bizde umarım biraz yardımcı olmusumdur
  • samaras8  (18.07.13 21:46:59)