hiçbir şeyden parça tahmini

iki parça var bulmak ve dinlemek istediğim fakat haklarında elle tutulur çok az şey bilmekteyim.

birinci parça michael jackson'un dangerous albümünde olması gereken bir parça. doksanlarda bir zaman kasetin orjinalinden dinlemiştim, sonra kaseti kaybettim ve unuttum. şimdilerde aklıma geliyor ama arayıp ta bulamıyorum.
sözleri de aklımda değil aksilik.
"for living for you" "in the flying" "need you baby please" gibi gudik birşeyler var aklımda belki yardımcı olur. (:

ikinci parça, daha yeni. bir dönem dream tv de sıkça dönüyordu klibi. şimdi baktım onu da bulamıyorum.
tembellikle alakalı bir parçaydı hatta adında "lazy" geçiyor olması lazım. işte, ev sahibim beni evden kovdu, kimsenin ne dediği umrumda değil tembel bir yağmurun altında çimenlerden yatağım olduğu sürece her yer benim evimdir, gibi sözleri vardı.
hatta klibinde bir tabut sahnesi filan vardı. ellerinede tabutla bir kaç adam dans ediyordu fila.

şimdiden sağolun. (:

ikiside çok güzel parçalar. (:
ama ııh bunlar değil.

  • buzkran  (13.03.09 02:32:19)