Otobüs veya Metro duraklarındaki banklar nasıl olsa daha rahat ederdiniz?

Otobüs veya metro bekleme alanlarındaki banklar nasıl olsa daha rahat olurdu dersiniz? Nelerinden memnun değilsiniz?

Şöyle olsa daha rahat/güzel/kullanışlı olurdu dediğiniz yönler var mı?

Fikirleriniz önemli.

bu arada ne hayal kurmuşum arkadaş www.google.com www.ilgincresimler.org

  • smokee  (17.07.13 15:42:12 ~ 15:45:04)
- demir olması hoş değil, temizlemede kolaylık sğalıyor olabilir ama kışın oturulamayacak kadar soğuk oluyorlar

  • fakyoras  (17.07.13 15:43:00)
yağışlara ve güneşe karşı korumalı olsun. kompozit malzeme olsun. yekpare olsun.

  • eranicus  (17.07.13 15:45:20)
bu lanetlerin iki modelini gordum,

varoşlarda metal, bi karıs oturma yeri olan, götün yarısının dısarida kaldigi rahatsiz mi rahatsiz,

boğaz bölgesinde (şişli, m.köy, beşiktas v.b) ahşap aksamlı, oturunca icine gomuldugun, gomulurken la noluyo amünüm diye höykürdügün yine rahatsiz mi rahatsiz modeller.

parka gidin, bi bank çalın duraga koyun.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (17.07.13 15:46:39 ~ 15:47:25)
en rahati elbette
www.globenotes.com

söyle olur

ama optimum olarak, plastik tek kisilik olursa olur, ya da tahta standart bench.
  • serabetan  (17.07.13 15:47:14)
www.google.fr

ben de bunlardan isterdim. arrêt de bus climatisé diye aratırsan çıkar başka tipleri de.
  • kırmızıkaşekaban  (17.07.13 15:54:57)
Tekli olup aralarında biraz boşluk olsa daha iyi olurdu gibi.

  • puc  (17.07.13 16:40:30)
Antalyadaki klimali duraklar gibi olsun yeter

  • Tam1Hi0n3  (17.07.13 17:00:25)
-kaygan olmasın
-başkasının terini tutmasın
-arkalığı olsun
-mümkün mertebe soğuk - yağmur - güneşten korusun
  • 9kuyruklukedi  (17.07.13 17:25:50)
fakyoras +1 demir olmasın da şekli önemli değil. kışın her sabah böbrekleri bankta bırakıp biniyoruz tramvaya.

  • xenophobe  (17.07.13 19:46:02)
durakta armutlar olsun. onlara oturalım.

  • sttc  (17.07.13 20:53:34)
bnde arada motosiklet kaskı şeklinde bank diyecekken durak anlamışım Hmffsss hmfs

  • smokee  (19.07.13 12:17:56)