[]

Melek Yatirimci Olmak

diyelim zengin biriyim ve yatirim yapacak projeler ariyorum. internet projeleri veya diger turlu teknolojik bir alanda olmak zorunda da degil. boyle projeleri ve para arayan adamlari nasil bulurum? meshur bir site falan mi var?
 
kickstarter'a falan bakabilirsin
ama yatırımcı olmak şirketlere doğrudan yatırım yapmak falan demek, gözüne kestirdiğin şirkete gidip görüşüyosun falan hani daha manuel. etohum var türkiye'de girişimlerin kendini tanıttıgı, yatırımcı aradığı.

  • hjarteblod  (17.07.13 15:14:17) 
sen param var de biz seni buluyoruz zaten.
girismci organizasyonlari oluyor sik sik, oralarda gorunmelisin.

  • f_d  (17.07.13 15:14:44) 
ürünün ilgi çekerse tanıtım ve haber olabilirsin sonra onlar seni bulurlar zaten. direk kendin başvuru yapacaksan linkedin üzerinden investment şirketlerini keşfederek iletişime geçmeye çalışabilirsin


  • ssyumusakg  (17.07.13 15:16:05) 
bana mesaj at ben sana uluslarasi anlamda bulurum.


  • serabetan  (17.07.13 15:31:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.