[]

Shuffle'a Podcast Ekleme

itunes'ta uye oldugum bir kanalin toplamda 1000 tane falan podcasti var ve bunlarin sadece en son 10 tanesi yuklu. ben ise en bastaki 100 tanesini falan direk ipod shuffle'a atmak istiyorum. bu 100 taneyi secip "Add to Playlist"den iPod'u sectim ama yapmadi istedigimi. once bunlarin 100unu de bilgisayara indirip, ondan sonra mi iPod'a yollamam gerekir?

ayrica: 100'unu secip bir anda download etme secenegini de bulamadim; herbirinin yanindaki "asagi bakan ok" tusuna basip tek tek download etmeye alternatif yok mu?


 
bi yerde ayarlarinda download all gibi bir secenek vardi ben gecende yaptim diye hatirliyorum sanki.


  • serabetan  (16.07.13 23:59:40) 
evet varmis. list gorunumunde yapinca cikiyormus.


  • gerard  (17.07.13 08:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.