Civilization almaca

taa kucukken dos zamaninda oynardik bu oyunun ilkini. simdi bakiyorum 5e kadar ilerlemis zibilyon tane de paketi cikmis

store.steampowered.com

simdi sadece birinci oyunu oynamis bi insana hangisini tavsiye edersiniz? 2-3-4-5 sirali falan mi gidiyim, yoksa belli bi oyuna ve paketlerine falan mi abaniyim?

kesinlikle 3 derim.

  • fannstmer  (16.07.13 18:06:10)
3,4 ve 5 in brave new world eklentisi başarılı

  • reverse engineer  (16.07.13 18:09:22)
1'i ve 2'yi deli gibi oynamışımdır. birkaç gün önce aklıma esti, brave new world'ü indirdim. oyun bir tuhaflaşmış. eskisi gibi chariot'la, catapult'la yardır, sonra gunpowder'ı bul falan yok. birkaç saat oynadım, hem de en kolay olan "chieftain" seviyesinde. okçu, savaşçı, atlılarla falan bir şehre saldırıyorum, hemen püskürtüyorlar. açıkçası, benim gibi sabırsız adamlar için uygun bir oyun olmadığını düşünüyorum.
bence önce korsanlarını indirin, hangisini severseniz, steam'den alırsınız.

  • marcelorios  (16.07.13 18:12:49 ~ 18:13:37)
3 ten yardır. 4'ü es geç, sonra 5'e aban. Bu arada okulunu uzat, evliysen eşinden ayrıl, askerlik yaklaşıyorsa tecil ettir, çalışıyorsan istifanı ver. Yemeksepetine üye değilsen ol, bilgisayar başındayken kapıya gelen kuryeden yemeği teslim alabileceğin robotik sistemi geliştir öyle başla^_^

  • dusunuyorumoyleysevurun  (16.07.13 18:33:47)
yogun istek uzerine 3 u aliyorum o zaman haydi hayirli olsun \o/

  • Mandos  (16.07.13 18:38:00)