cafe katalog cekimi

simdi borek corek satan bi dukkana katalog yapılacak, iste menusunde fotograflari yanında fiyatlari
ve evlere dagitilmak icin brosur..
bu borekleri corekleri cekerken , nasil cekilmesi daha cekici kilar o yemegi

ustten - yandann , bilemedim tam tabak icindemi iyi - yoksa tepsiden mii
bu tip fikirlerinizi soylerseniz cok sevinirim

Tabak içinde 45 derece/30 cm açıdan güzel olabilir.. biraz detay da cekmelisin bence.. kat kat yufka hamur içindeki peyniri falan...

  • maxpainn  (10.03.09 18:50:43)
Katalog tasarımını kim yapacaksa onunla konuşman daha mantıklı olur (;

  • underdose  (10.03.09 19:09:17)
sonradan yenmeyecekse, uzerine parlatici krem/yag surulebilir. yagli yiyecek algisi insanda doyurucu oldugu izelnimi birakir.

ayrica
www.hurriyet.com.tr

herhalde burda size hitap edecek kesin bir sey vardir.
  • yirtik foto  (10.03.09 19:13:18 ~ 19:13:36)
yemekler net görünsün açı önemli değil. sonra bas kontrastı. giydir gitsin. :)

  • onrckrcyr  (10.03.09 19:17:51 ~ 19:18:18)
lightbox'da çekseniz en güzel öyle olur. çektik oradan biliyorum.

  • darknum  (10.03.09 19:31:30)
bir belgeselde böreğin içini özel olarak dolduruyorlardı. örneğin 100 gr. kıyma yerine 200 gr. kıyma

  • enter saltman benim  (10.03.09 21:02:21)
işe internette still life fotoğraflarını inceleyerek başlayabilirsiniz. bir sürü ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor çekim sırasında, bir de ışıklandırma mevzusu var ki dipsiz kuyu. istanbuldaki profesyonel stüdyolarda 40bin euroluk orta format kameralarla çekiliyor bu fotoğraflar =)

  • deahy  (10.03.09 21:14:21)
Beyaz ya da açık renk zeminde çekin, zemin çok kalabalık olmasın.

  • sui  (10.03.09 21:17:10)