tatil önerisi.

selam.

istanbul'da oturuyorum. cumartesi ve pazar günü sevgiliyle stresten uzak bir tatil yapmak istiyoruz, yüzmek de önemli.
araştırdım bulamadım, burdan bi tavsiye çıkar belki.

büyükada aşırı kalabalık oluyor(hep pansiyon zaten) onu biliyorum ve eliyorum.
şile-ağva tarafları hakkında da çok kötü yorumlar var. bi kere, denizi riskli, haftasonları aşırı kalabalık diye duydum ve sevgiliyle gitmeği pek tavsiye edilmiyor.
kilyos olabilir dedik ama orası için de haftasonları uzak durun diyolar.

nereye kaçsak ya? altımızda araba var, azcık gözden uzak, apaçi denilen tayfanın takılmadığı, havuzlu denizli bi yer istiyoruz. cuma akşamından da olabilir (pazar akşamüstü dönülecek).

bozcaada?
söyle bir yer de önermişler üst duyuruların birinde,şirin gözüküyor.
www.narbozcaada.com
  • demoniclewinsky  (16.07.13 10:53:53)
(bkz: çınarcık)
(bkz: gökçeada)

  • eastanbool  (16.07.13 11:27:35)
şilede daha ilerde kabakoz mevkiinde woody ville diye bir yer var, havuzu denizi plajı çok güzel. kovboy kasabası tarıznda yapısı var, atlar vs. netten bir inceleyin derim.

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (16.07.13 11:37:22)