Korku filmi tavsiyesi?

Tamam artık korkutacak materyal ya da konu kalmadı. belli ki korkmayacağım. ama senaryosu şapka çıkartacak bi korku filmi var mı?
şimdi indirmeye başlasam 22 -22 30 gibi inse..
hadi beyler :/

gerim gerim gerilmek istersen hitchcock'un filmleri derim, özellikle ''kuşlar''. bi de roman polanski'nin ''rosemary'nin bebeği'' filmi aklıma geldi.

  • kugsel adam  (15.07.13 21:05:58)
hitchcock alayını izledim ve tabi diğerini de :/
işim zor. ne indirdiysem beğenmedim.

  • tavsani tekmele  (15.07.13 21:13:31)
takipteyim sırf korkayım diye exorcisti sabaha karsı 3 gibi izlemeye başladım tek başıma hiç korkmadım.

pet sematary onerdiler ama izlemedim ben daha.
  • evil genius  (15.07.13 21:19:53)
the human centipede izle sonra serinin 2. filminide izlersin cooo ben söyliyim.

  • anti silence  (15.07.13 21:20:07)
the human centipede ilgimi çekti ama seedi az. du bakalım. lan anti burada mı huzur buldun:)
hayvan mezarlığı iyidir ama kitabı çok daha iyidir. kitabını okuduysan izleme. okumadıysan izle.

  • tavsani tekmele  (15.07.13 21:26:24)
yok seni gördüm salça olmayayım dedim. ama sen humanı izle.ayrıca 1 mbit net mi kullanıyon olmm. 1-1.30 saat download mı sürer.

  • anti silence  (15.07.13 21:30:17)
50mbps bebeğim ama seed az olduğiçün 60-70 kb ile iniyor. 3 saat gösterdi. bana salça olmican da kime olucan ya

  • tavsani tekmele  (15.07.13 21:36:19)
film değil ama Masters of horror süperdir. Hem kaç bölüm, izle izle bitmiyor.

  • lambada  (15.07.13 21:49:07)