sizce hangisi?

düşündükçe, araştırdıkça daha kararsız kalıyorum. sizce bu 3'ünden hangisini alayım?

ayrıca:
1) iphone5 diyenler, bu parayı vermeye değer mi?
2) diğerlerini seçenler, üstüne biraz daha koyup iphone almaya gerek yok mu diyorsunuz?

www.hepsiburada.com

bence gerek yok.

eger büyük ekran istiyorsan z cok mantikli.

ama bunun disinda ne bekledigine bagli telefon. normal kullanici icin kullanilmayacak o kadar özellik ve artik sidik yarisina dönmüs cekirdekler filan var ki.
  • serabetan  (15.07.13 01:20:22)
1) değer. google yapımı bir telefon kullanan android kullanıcısı olarak söylüyorum bunu.

"daha fazla işlemci, daha fazla ram!!" olayı bana çok gereksiz geliyor ve apple dışındaki şirketler de tam olarak bunu yapıyor. android işletim sisteminin üstüne de kendi yazılımlarını edit'leyip koyuyorlar, ordan da ayrı bir hantallık gelior aletlere. zaten play store, app store'a nazaran hâlâ geride. uygulama sayısı olarak değil belki ama uygulamaların kalitesi bakımından arada uçurum var. uygulamarın istediği izinler bile çok fazla. app store'daki denetleme play store'da yok. e ben app'lere güvenemeyeceksem ne anlamı kaldı akıllı telefonun.
  • hjarteblod  (15.07.13 01:26:40)
iphone alacaksan sakın siyah alma.

ne kadar titiz kullanırsan kullan siyahların boyası çıkıyor.

tavsiyeme gelirsek iphone 5 derim ama yurt dışından daha ucuza. yoksa bu fiyat çok.

yurt dışından getirtme şansın yoksa şunu öneririm.

www.teknosa.com
  • halitkin  (15.07.13 01:27:03)
ben de halitkin ile aynı fikirdeyim. nexus 4 güzel telefon. kliksa şu sıralar 999 a bırakıyor sanırım. fiyat/performans olarak çok iyi. şarj meselesi biraz sıkıntı ama pek çok smartphone o derdi yaşıyor malum.

son kur yükselişi ile beraber iphone fiyatları daha da çok fırladı. bence değmez.
  • rosencruz  (15.07.13 01:35:20)
eğer 2-3 ayda bir telefon değiştiren bir tip değilsen iphone 5. (3 ay sonra başka telefon alacaksan o kadar para bayılmaya değmez diye söylüyorum bunu)

2 sene 3gs kullandım, şimdi de 5 kullanıyorum. android daha hala stabil bir sistem değil maalesef.
  • fengari  (15.07.13 06:59:07)