[]

Steam Hesabının askıya alınması . ( İngilizce çeviri )

Akitf olarak steam kullanıyorum fakat hesabım herhangi bir kredi kartı üzerinden tanımlı değil . Sözüm ona hesabım çalınma ihtimaline karşı veyahut usulsüz ödeme işlemlerinden dolayı askıya alındı ki bu seçeneklerin ikisi de mümkün değil. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirim eğer yoksa şu metni çevirebilecek bir arkadaş varsa inanıyorum ki bu akşam için şahane bir arkadaş olur .


**************

We require that the ticket number be handwritten on the CD Key.

Please make sure to handwrite your Support Ticket Number 1252-VXNK-6790 on the quick reference card or sticker above the CD Key (the number should not be written on a separate piece of paper or inserted with an image editor) and resubmit your scan or digital photo in .jpg format for review. Please ensure that you submit a full-color image, rather than a photocopy.

Note: Please use a pen with permanent ink and avoid marking over the CD Key code.

 
yakın zamanda kutulu oyun alıp steam'e işledin mi? ona göre anlatmaya devam edeceğim?


  • synche  (14.07.13 22:20:14) 
Bir oyundan bahsediliyor burada. Oynun orjinal CD lisans anahtarını bir kağıtta olmalı. O kağıdın üzerine support ticket numberi yazın tarayıp geri gönderin diyor.

illegal yollarla edinilmiş bir oyunu steamden aktive mi ettiniz?
  • compumaster  (14.07.13 22:22:34) 
kutulu oyundan ürün etkinleştirmesi yapıldıysa anladığım kadarıyla kutunun içindeki ürün kodunun üstüne hesabınızla ilgili bir bilgiyi yazıp scan etmenizi ve ticket'ı yanıtlamanızı istemiş. bunu google'da aratırsanız bir çok örneğini görürsünüz...

yok kutulu oyun almadım diyorsanız ilk önce hesabınızı aktif etmek için kredi kartı veya benzeri bir ödeme yöntemiyle oyun almalısınız. hesabındaki oyunları ve hangi yolla edindiğini yazar mısın?
  • synche  (14.07.13 22:55:56 ~ 22:56:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.