gitmeli mi gitmemeli mi ?

Kısaca anlatıp sıkmak istemiyorum sizleri dostlar..tatil sonucu gittigim ispanya da döneceğim gün bir ispanyol adamla tanıştim o aksam sadece 1 saat oturup yarim yamalak ingilizcemizle sohbet ettik.telefon numaraları alındı verildi 2 temmuzda döndüm o günden bu yana iletişimimizi her gün sürdürduk .Bu ay icinde yillik iznim olduğunu soyledim tekrar buraya gelir misin seni tanimak istiyorum deyip beni davet etti ,anlayamadigim bir şekilde duygusal konusmalar yapti dili döndüğünce ..15 günlük bir iznim var sizce gidip güzel bir tatil geçirmelimiyim yoksa hic gitme boşuna mi dersiniz? (Adami beğeniyorum fiziki olarak su an sadece tanımadığım icin ) kararimi veremedim siz olsanız napardiniz?

before sunrise gibi olmuş bu. bence git.

  • anyolita  (14.07.13 02:26:31)
tatilini aynı yerde harcamak ister misin? adam gündüz çalışıyor akşamları senle görüşecek sanıyorum. eğer o da izin alabiliyorsa farklı bir şehre gezmeye gidebilirsiniz.

böbreklere dikkat
  • sttc  (14.07.13 02:29:04 ~ 02:29:26)
:)ibiza da desem :))

  • olsun  (14.07.13 02:31:09)
@sttc Adam çalışıyor izin alabilirim dedi

  • olsun  (14.07.13 02:32:21)
git. işler yürümezse 15 gün adamla kalmak zorunda değilsin. hatta kendine kalacak yer bul öyle git sorun çıkarsa ortada da kalmazsın, ibiza çok güzel zaten

  • dezenfettan  (14.07.13 02:33:36)
Hostel the movie geldi benim aklıma.
Gitme başka adam mı yok memlekette?
İspanya'nın albenisiyle beraber adamın sempatikliği birleşmiş, ondan biraz heveslenme var galiba?

Tekrar ediyim böbreklere dikkat.
  • lejant  (14.07.13 02:34:44)
git ya tabiki de. en kötü 15 gün fiziğini beğendiğin bi ispanyolla ibiza gibi bi yerde her gün sevişip parti parti dolaşırsın.

bundand a pişman olmazsın. böbrek hikayesine de takma, ibiza orası türkiye değil.
  • akşemsettin  (14.07.13 02:34:45 ~ 02:35:38)
1 saat oturup yarim yamalak konustugun adam cagirdi diye istanbuldan ibizaya gidecegin icin, istanbuldan erzuruma sirf bi kiz cagirdi diye giden yurdum abazasindan 2 kat daha abaza oldugunu dusunuyorum. tesekkurler.

  • gec  (14.07.13 02:42:09 ~ 02:42:42)
adamı fiziksel olarak beğeniyorum, henüz tanımıyorum demişsin. henüz tanımadığım bir adam için kalkıp bir yere gitmezdim şahsen.

ayrıca centilmense o gelsin sana. öyle çağırmakla olmaz.
  • knight of cydonia  (14.07.13 03:27:13)
ispanyolsa sıkıntı, seni hatırlamayabilir sonra şaşar kalırsın öyle:) bi sene konuş, gidince benim işim var unutmuşum falan diyebilir. çok gamsızdırlar söz verdim tutayım yok ayıp olur falan demezler. oha bi saat yüzyüze konuştuk çıkmış gelmiş, bence bu normal değil, kaçayımmm diyebilirler hatta. 1 saat ne yav?

  • superapple  (14.07.13 04:00:07)
Diğer arkadaşlara katılıyorm ama giderdim sanırım..

  • gupon  (14.07.13 04:02:29)
erkegin de kezbani hic cekilmiyo yaa su yorumlara bak

aynisini bi ispanyol kadin dese cagirsa onlari su anda yoldalardi. erkek egemen zihniyitinze s.caim sizin. ibiza dan bahsedio adam erzurum dio. ibizai haritada gosteremez bu adamlar daha.

git guzel arkadasim. deisik bi deneyim olur. en kotu ibiza da tatil yapmis olursun
  • akşemsettin  (14.07.13 07:35:28)
git ama tedbiri elden bırakma. gitmeden adamdan ev adresini, çalıştığı yerin adını vs iste (vize için isteniyor diyebilirsin) ve işlerin herhangi bir şekilde olumsuza dönmesi durumunda kullanabileceğin bir B planını da hazır et.

  • fengari  (14.07.13 12:47:02)
abaza kiz da olsa abaza erkek de olsa abaza iste. aksemsettin de tipik turk abazasi gibi dusunuyor. ibizayla erzurumu nasil bir tutuyormusuz. tabi kiz s.kmek icin erzuruma gidilmez ama s.ktirmek icin ibizaya kosa kosa gidilmeli.

  • gec  (14.07.13 13:01:58)
@gec: hatunun abazalığından sana ne canım? ister ibizaya gider, ister japonyaya, sane ne yani? "benim abazalık oranımı değerlendirir misiniz?" diye mi sorulmuş soru, kız fikir istiyor, verebilecek bir fikrin var ise konuş, yoksa da sus.

  • fengari  (14.07.13 13:35:58)
Yargılanmak istiyorum demedim fikir istiyorum dedim :))

  • olsun  (14.07.13 13:45:57)