Airties Modem Kurulumu

Steve Jobs'ın mirasçıları, bir derdim var.

Superonline'ın adsl modemini kurmaya çalışıyorum, talimatları takip ederek yazılımı bilgisayara kurdum ancak Airties Network assistant'ta kurulum gerçekleştirmeye çalışırken ekte de görebileceğiniz "ağ adaptörünü kontrol edin" ayarı alıyorum; ancak ağ bağdaştırıcımda hiçbir problem yok görebileceğiniz üzere.

wireless'ı açıp kapatmak gibi şeyleri denedim, açık/kapalıyken de kurmaya çalıştım ama bir şekilde çözülmedi. bağdaştırıcılar arasında vpn olmasından mı kaynaklanıyor, neyden kaynaklanıyor ve nasıl çözebilirim bir el atabilir misiniz

çok teşekkürler :)

edit: belirtmeyi unutmuşum, aynı problemi hem airties 6372 (superonlineın modemi); hem airties 5340'ta (benim kendim aldığım modem) yaşıyorum, dolayısıyla problem modemde gözükmüyor

ADSL baglantisi sorunu yasadim superonlineda uç gün önce. İlk kurulumdu. Modem bozuktur yenisini al dediler. Başka modem buldum geldim taktim onda da yok. Aradim olmadi hacilar dedim. İki gün sonra aradilar portta sorun varmis yaptik dediler. Sorunum ADSL sinyali almamakti. Onlar var diyor modem yok diyordu.

  • bir ileti paylastim  (14.07.13 01:37:20)
hocam ethernet sürücüsünü kurmayı unutma

ek: ben bi kere 5 gün uğraşmıştım bu yüzden
  • nun  (14.07.13 02:31:27 ~ 02:33:02)