Galaxy s4 ekran ve görüntü gitti

Herkese merhaba,

Henüz bir hafta önce Türkcell den aldığım galaxy s4 yaklaşık 30cm bir yükseklikten düştü ve görüntü gitti. Baya yeşil, sarı, mavi çizgilerden ibaret oldu ekran. Kenarlarında köşelerinde herhangi bir deforme yok, sadece telefonun düştüğü köşenin iç kısmı, yani ekranın içinde ufak, zor görünen bir çatlak oluştu.

Aldığım Türkcell bayisine gidip görüştüm, biz göndeririz ama böyle bir sorun genelde garantiye girmiyor dediler.

Ne yapmam ve nasıl yapmam gerekiyor, tecrübeli olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

düşürme garanti kapsamı dışında... ekran parasını alırlar o da 500 tl falandı sanırım

  • inanmazsan inanma  (12.07.13 21:00:50)
Çok geçmiş olsun, ben de 2 gün önce 10 günlük s4ü düşürdüm cam çatladı :/ Bunların ekran ve cam birbirinden ayrı sayılır. Ne kadara yaparlar diye araştırdığımda garantinin içindeki ekranı karşılayabileceğini söyleyenler vardı. direk sen götürüp zorlarsan kabul ettirebilirsin ancak 450-600 arası rakam çıkarırlar diyorlardı.
Sen ekranı ayrı alıp adam akıllı bir servise 100-200 arası bir fiyata yaptırabilirsin sanırım.

www.youtube.com
Ayrıca şunu bi izlemelisin. Bende sadece camda çatlak var dokunmatik ve ekranda sorun yok o yüzden bu kadar parçalarına ayırtıp orjinalliğini bozdurmak istemedim çatlak kullanıcam.
  • inugard  (12.07.13 21:15:36 ~ 21:15:43)