sırbistan ve bosna hersek

yaklaşık bir hafta boyunca buralarda olucam. nereyi göreyim, nereye gideyim? bi de srebrenica'ya belgrad'tan sarajevo'ya giderken uğrayıp ziyaret etsek yeterli olur di mi?
kesin gideceğim yerler: belgrad - novi sad - srebrenica - sarajevo - mostar
araba kiralaycağımız için buralara giderken yol üstünde/yakın olan yerlere filan da sapabiliriz duruma göre.

rotayı çok güzel yapmışsın. araba tutma fikri de çok iyi zira oralar çok ucuz.
belgrad için kalemegdan(illa ki gidersin), tesla müzesi(kesin git), tuna nehrinin etrafında güzel clublar var, şimdi ismini unuttum nehrin diğer tarafında göl olan bir yer vardı orada da iyi clublar var.
novi sad için petrovaradin fortress, tuna nehrinde yüzmek için çok güzel plajlar var tavsiye ederim. bir de belli zamanlarda petrovaradin avlusunda parti yapılıyor. denk gelirse gitmelisin. son olarak novi sad da taksi çok ucuz.
  • konskenkova  (12.07.13 01:07:36)
Niş'e sakın gitme, hem Türk düşmanı çok hem zaten görecek hiç birşey yok.

  • Nocturne  (12.07.13 01:13:48)