Öss sınavına tekrar girmek isteyen bir öğrenci için burs

Selamlar ,

Tadığım bir çocuk var , bu genç arkadaşımız başarılı bir çocuk olsada hedefleri Boğaziçi ve Galatasaray gibi okullar , babasının düzgün bir adam olmadığı biliniyor durumu yerinde olsadaikinci bir eşi ve çocuğu var onlara tüm imkanlarını ayırıyor ama bu gence ve annesine yazı ile üç yüz lira gibi bir rakam gönderiyor.

Anneside 1200 lira gibi bir maaşa sahip , şimdi sorun burada başlıyor , bu genç arkadaşımızı babası tercih yapsın diye sıkıştırıyor ama imkan vermeyecek gibi duruyor ve hakaretler ediyor ,kendisi de tekrar hazırlanmak istiyor ancak dershaneye gidecek durumu yok.

Ben bu arkadaş için bir miktar karşılıyorum ancak dershane ücretleri malum , acaba bu arkadaşa burs verecek bir kurum ya da kuruluş önerebilecek olan var mıdır? Aile ayrı sonuç olarak çıkar diye umuyorum.

eskiden dersanelerin denemeleri oluyordu? oradan indirim aliyordu insanlar.

  • idearch  (11.07.13 15:24:01)
çok başarılıysa sıksın dişini 2 ay, konuları hatmetsin, eylülde girsin 1-2 dershane denemelerine gerçekten gelecek varsa türkiye ilk 100'ü gibi. istediği bursu kapar, üstüne para da alır.

  • ayn-i cemin bülbülü  (11.07.13 15:58:33)